O NAS

Tygodnie, miesiące i lata spędzone podczas licznych podróży i pracy w różnych zakątkach świata. Działalność w branży turystycznej, sportowej i eventowej od ponad dwudziestu lat. Kilkunastoletnia współpraca na stanowiskach menadżerskich z największymi biurami podróży w Polsce i w Europie. Znajomość kilku języków obcych i … gwary śląskiej. 

Urodziłem się w Katowicach i nawet z najbardziej fascynujących wojaży zawsze chętnie wracałem do domu, do stolicy Śląska. Dzisiaj celem mojej firmy jest przybliżenie kultury mojego regionu turystom, w tym gościom zagranicznym.

Pełen energii i świadomości tego, jak ważna w naszym życiu jest aktywność fizyczna, chciałbym dzielić się pasją do sportu poprzez organizację sportowych imprez plenerowych dla firm, placówek edukacyjnych oraz organizacji sportowych.

Ponadto bazując na moim bogatym doświadczeniu w zarządzaniu animacjami w hotelach, proponuję pomoc w doborze kadry animatorów, przygotowaniu programów i szkoleniach. Dostarczam również pakiety outsourcingu pod kątem animacji i aktywności sportowej w różnych obiektach.

Enjoy Silesia dajemy radość!

Witold Wójcik