EVENTS

Specjalizujemy się w eventach o charakterze sportowym i rekreacyjnym. Mamy ogromne doświadczenie w organizacji zawodów triathlonowych oraz imprez integracyjnych dla firm. Ofertę kierujemy do firm, które szukają niebanalnych rozwiązań i chcą promować wśród swoich pracowników aktywność fizyczną.

Nasza „firmowa impreza” nazywa się „Fit & Fun Games”. Jest to połączenie biegu z przeszkodami z ćwiczeniami fizycznymi. Stopień trudności zadań jest zróżnicowany, a więc jest to zabawa dla każdego. Dla dzieci czy młodzieży ustawiamy tor odpowiedni do ich wieku. 

Współpracujemy również z innymi organizatorami imprez na przykład prowadząc wielojęzyczną konferansjerkę.

Fit Fun

“Fit & Fun Games” to aktywna zabawa na świeżym powietrzu dla każdego. Nasz ciekawy i zróżnicowany tor przeszkód możemy ustawić w dowolnym miejscu, przyjechać tam, gdzie jest Państwa zakład pracy lub wyjazd integracyjny. Tor można pokonywać indywidualnie bądź w grupach. Po drodze szereg zadań, w których sprawdzimy wytrzymałość, sprawność, celność, ale przede wszystkim to, czy potrafią się Państwo dobrze bawić. Ofertę kierujemy również do szkół podstawowych i ponadpodstawowych, za każdym razem poziom trudności toru i przeszkód dostosowujemy do wieku uczestników. Zawody są świetną rozrywką dla tych, którzy startują i dla tych, którzy kibicując czekają na swoją kolej. Impreza jest znakomitym sposobem, żeby zintegrować grupę pracowników, a dla dzieci czy młodzieży może stanowić główny punkt programu np. dnia sportu w szkole.

Niejednokrotnie stajecie Państwo przed wyborem konferansjera na swoją imprezę integracyjną, rekreacyjną czy na przykład na zawody sportowe. Szukacie osoby z dobrym głosem, która szybko nawiązuje kontakt z publicznością, jest pozytywna, taktownie i ciekawie komentuje bieżące wydarzenia. Optymalnie byłoby, gdyby prowadzący imprezę potrafił rozbawić słuchaczy i gdyby posługiwał się kilkoma językami obcymi. 

Chętnie dołożymy tę cegiełkę do Państwa imprezy! 

Konferansjerka w języku polskim, angielskim, hiszpańskim, niemieckim i rosyjskim!